Tahle noc bude nezapomenutelná! Poznej studenty z jiných univerzit, kteří stejně jako ty, chtějí pozitivně měnit svět kolem nás.

Budeš mít slovo

Žádná jednostranná přednáška, na kterou jen přijdeš, sedneš, poslechneš, odejdeš. Budeš mít možnost vzít mikrofon do ruky a oslovit každého v sále.

Poznej další foundery

Hoď řeč se zakladatelem projektu nebo jinými členy týmu. Nemusíš být ještě founder nebo CEO, abychom tě na akci pustili. Stačí, že se o byznys zajímáš.

Žádná křeč

Uvolněná friendly atmosféra, zajímaví lidé a žádné nucené formality. Uvidíš, že nakonec ani nestihneš do zavíračky všechno probrat.

Startup Night v kostce

PROČ?

Protože inspirativních lidí kolem není nikdy dost

A jak můžeš vědět, že se po sálu nepotuluje skupinka budoucích miliardářů a dalších lidí, co to v následujících letech dotáhnou daleko? Jen řečnická otázka... Oni tam totiž budou...

JAK?

Neformálně, věcně, s těmi nejlepšími

Abychom to na začátek trochu rozproudili, na úvod si vezme slovo vybraný startup z každé univerzity, jehož tým bude mít několikaminutový pitch. Během chvilky tak nasajete atmosféru a poznáte, jaké projekty se na akci nachází. Pak už je hřiště volné. Můžete přijít za kýmkoliv, bavit se s kýmkoliv o čem jen chcete. To už je jen na vás.

KDY? KDE?

25. dubna od 19:00 H40 (Pražská tržnice)

Pro tuto akci jsme zařídili nádherný prostor H40 (Pražská tržnice), který je pro podobnou sešlost jako dělaný. Vstupné činí symbolických 90 Kč. Občerstvení si na baru každý platí sám.

Registrujte se

Startup Night

90 Kč

Vyprodáno

ÚT 25.04.2023 | 19:00

H40 (Pražská tržnice)

Předchozí události